Build services economically

Wybór architekta

Jest istotny nie tylko z uwagi na poprawność wykonania projektu domu, ale również ma wpływ na koszty. Wybór architekta, który posiada zmysł przestrzenny i estetyczny daje gwarancję wybudowania efektywnego i komfortowego domu.

Dlaczego warto wykonać konkurs ofert biur architektonicznych?

Każdy architekt ma swój styl i sposób działania, jednak niekoniecznie musi on odpowiadać inwestorom. A zatem budowa powinna zacząć się właśnie do wyboru specjalisty, któremu zlecimy wykonanie projektu domu, będącego ziszczeniem naszych marzeń. Jak spośród propozycji setek biur działających w Poznaniu znaleźć idealnego fachowca? Naszym zdaniem warto zorganizować konkurs ofert – i właśnie w tym możemy Ci pomóc!

Wybór architekta do wykonania projektu domu szytego na miarę naszych potrzeb lub adaptacji gotowego schematu to nie lada wyzwanie. W Buduj Gospodarczo możemy przeprowadzić na zlecenie klienta rozeznanie rynku wielkopolskiego i znaleźć studia odpowiadające założonym kryteriom. Przedstawimy najlepsze oferty, a Ty zdecydujesz, która z nich jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i zoptymalizujesz ponoszone koszty.

 • daje optymalny wybór stylistyki na podstawie portfolio
 • zapewnia optymalizację kosztów projektu
 • określa precyzyjnie zakres prac
 • informuje o możliwych terminach realizacji 
 • jest podstawą do szczegółowych ustaleń jakościowych
 • W naszej ofercie znajdziesz:

  określenie kryteriów wyboru
  organizację konkursu ofert
  zestawienie referencji i oceny biur architektonicznych
  doradztwo produktowe i technologiczne w ramach optymalizacji kosztów

  Zespół inżynierów Budujgospodarczo.pl zidentyfikuje potrzeby i przygotuje wytyczne do opracowania zapytań ofertowych. Nasi specjaliści skoordynują konkurs ofert rekomendowanych biur architektonicznych.

  Dlaczego my?

  Posiadamy dużą bazę rekomendowanych i sprawdzonych architektów, która jest nieustannie rozbudowywana i weryfikowana. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynieryjnemu i handlowemu w branży budowalnej gwarantujemy wiedzę i doświadczenie.

 • Działamy
  głównie na
  terenie 
  Wielkopolski

 • Build Economic operates in Poznan